Najnowsze
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
po tych dobry spotkaniach nie ma nas na MS , tylko sie smiac
Idziemy w dobry kierunku !!!
Urban jest uparty żeby grać 4 w obronie ale jak się patrzy jak ci chłopacy grają to problem jest głębszy tak słabej gry.
A on grał 4 w obronie wczoraj?
Tu nie ma na co czekać, on widział coś czego nikt nie widział, pora na emeryturę.
Jaja sobie robi?? Na pole ziemniaki kopać, bo piłki nie potraficie. Ot co. Pozdrawiam
A Nigeryjczycy wyglądają jak rodowici Francuzi 😉 więc warto się już na początku nie przestraszyć 😉 Jak stracimy pierwsi gola, to w głowach piłkarzy już będzie po meczu 😉