Pogoni Siedlce nie udało się zwyciężyć w pierwszym meczu tego sezonu eWinner 2.ligi. Gospodarze zremisowali z ŁKS Łódź II 1:1.
Rozgrywki eWinner 2.liga oficjalnie rozpoczęte! Już w pierwszym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź II urwała punkty Pogoni Siedlce, remisując na wyjeździe 1:1.
Już w pierwszej połowie drużyna z Łodzi mogła objąć prowadzenie, ale nie udało się jej wykorzystać rzutu karnego. Świetnie między słupkami zainterweniował Jakub Kowynia, a jedenastkę zmarnował Nelson Balongo.
Wynik spotkania rozstrzygnął się w drugiej połowie. W 59. minucie do siatki trafił Jan Łabędzki, dając prowadzenie ŁKS-owi. Na odpowiedź gospodarzy trzeba było poczekać raptem minutę, Krystian Miś wyrównał wynik, który otrzymał się do końcowego gwizdka sędziego.
Następna pula spotkań drugiej ligi już w sobotę. Wówczas zostanie rozegranych aż siedem spotkań na trzecim szczeblu rozgrywkowym w ramach 1. kolejki.
Z młodzieżówki Rekordu do Włoch? Nastolatek przed wielką szansą
Według doniesień medialnych niebawem może dojść do interesującego ruchu z udziałem polskiego talentu. Piłkarz Rekordu Bielsko-Biała może przenieść się na Półwysep Apeniński.