Motor Lublin po czterech porażkach z rzędu w lidze w końcu dopisuje na swoje konto komplet oczek! Piłkarze Feio notują przełamanie i wygrywają z Chrobrym Głogów.
Motor Lublin wyszedł na prostą w rozgrywkach Fortuna 1.liga. Piłkarze Motoru po czterech porażkach z rzędu w końcu wygrali mecz i tym razem na rozkładzie znalazł się Chrobry Głogów.
Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Mariusz Rybicki. 30-letni pomocnik Motoru zrobił użytek z podania Michała Żebrakowskiego i trafił do siatki na wagę wyczekiwanych trzech punktów.
Drużyna Motoru wyraźnie odbiła się w tabeli ligowej i póki co jest na 5. miejscu w klasyfikacji, ale sporo drużyn ma lublinian w zasięgu i mogą ich wyprzedzić w trakcie trwającej kolejko Fortuna 1.liga.
Chrobry Głogów mimo ostatnio niezłej passy wciąż kotwiczy na ostatnim miejscu w tabeli.
Lechia Gdańsk rozstaje się z ważnymi graczami. Urfer zagroził PZPN-owi
"W odpowiednim czasie Polski Związek Piłki Nożnej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieodwracalną szkodę poniesioną przez Lechię Gdańsk w wyniku zastosowania bezprawnej pięciopunktowej sankcji" – czytamy na stronie klubu po rozstaniu się z Dawidem Kurminowskim. Biało-zieloni pożegnali także kilku innych ważnych piłkarzy.