Josep Guardiola zachowuje spokój przed rewanżowym meczem półfinału Ligi Mistrzów, mimo że jego zespół przegrał w pierwszym spotkaniu z Realem Madryt 0:1.
– Czytałem w hiszpańskiej prasie, że Real ma niemal zapewniony udział w finale, ale to dopiero pierwsza połowa rywalizacji i przegrywamy tylko jedną bramką – powiedział szkoleniowiec Bayernu Monachium.
Hiszpan w meczu na Allianz Arenie liczy na dobry występ Francka Ribery’ego. – To bardzo ważny piłkarz dla naszego klubu. W ostatnim meczu z Werderem grał z wielkim zaangażowaniem i dużą agresją. Tego właśnie od niego oczekuję – dodał Guardiola.
Do końca nie wiadomo czy Carlo Ancelotti postawi w tej konfrontacji na Garetha Bale’a i Isco, którzy mieli problemy zdrowotne. – Doskonale zdajemy sobie sprawę co ci piłkarze potrafią. Myślę, że Królewscy skorzystają z obu we wtorkowym spotkaniu – ocenił były szkoleniowiec Barcelony.
Były piłkarz Barcelony opuszcza Hiszpanię! Zasili portugalskiego giganta
Clement Lenglet nie będzie dłużej graczem Atletico Madryt. Były zawodnik FC Barcelony wyjeżdża z Hiszpanii i uda się do Lizbony. Francuz podpisze trzyletni kontrakt z Benfiką.