Górnik się nie zatrzymuje! Kolejny transfer ogłoszony
Trójkolorowi ogłosili transfer skrzydłowego. Do klubu z Zabrza trafił Mathias Sauer, podpisując kontrakt do końca czerwca 2029 roku.
Piąte wzmocnienie drużyny Michala Gasparika stało się faktem. Zabrzanie wypełnili lukę po sprzedaży Sowa do Brondby, sprowadzając Mathiasa Sauera. To 21-letni skrzydłowy, który dotychczas reprezentował norweskie Egersunds IK.
Swoją karierę w Norwegii Duńczyk prowadził od kwietnia 2024 roku, gdy przeniósł się do Haugesund w ramach wypożyczenia z Aarhus. Następnie trafił do wspomnianego wyżej Egersunds, gdzie łącznie zgromadził liczbę 36 występów.
Przez ten czas 21-latek zdobył 12 bramek oraz zanotował siedem asyst. Sauer to również dwukrotny reprezntant Danii do lat 20. W barwach swojego rodzimego kraju rozegrał dwa spotkania.
OFICJALNIE! Wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się Superpuchar Polski!
Mecz o Superpuchar Polski jest tradycyjnym rozpoczęciem sezonu w polskim futbolu klubowym. Mimo wcześniej perturbacji, podano oficjalne szczegóły rozegrania meczu.
Lech sprowadzi gracza z Ligue 1! To będzie drugi najdroższy transfer w historii klubu
Mistrz Polski kontynuuje ofensywę transferową. Wszystko wygląda na to, że w przyszłym sezonie Ekstraklasy zobaczymy stopera z przeszłością w lidze francuskiej. Sprawdź, o kim mowa!