Menadżer Manchesteru United, sir Alex Ferguson stwierdził, że wyścig o wygranie Premier League się jeszcze nie skończył, mimo tego, że „Czerwone Diabły” są liderem tabeli i mają sześć punktów przewagi nad londyńską Chelsea.
– Ten dramat wciąż trwa – powiedział Szkot. – Uważam, że zespoły z czołówki tabeli wciąż mogą stracić punkty, tak samo, jak my. Jeśli wygramy ostatni mecz, dopiero wtedy będę mógł powiedzieć, że wygraliśmy ligę.
– Z moich doświadczeń wynika, że wyzwania są zawsze dobre dla zespołu, niezależnie od tego, czy gra lepiej, czy gorzej – dodał. – Nie skupiam się na intensywnych treningach, bardziej poprawiam formę mentalną piłkarzy. Poza tym mamy bardzo silny skład i mogę dokonywać różnych zmian i roszad – zapewnił „Fergie”.
– Berbatov i Fletcher są już wrócili do treningów, nie mam więc większych zmartwień, jeśli chodzi o zdrowie zawodników.
Jeden z najbardziej utytułowanych polskich bramkarzy wciąż nie podjął decyzji o tym, co dalej z jego karierą. Fabiański otrzymał już pierwszą propozycję pracy po odejściu z West Ham.
Media: Enzo Fernandez porozumiał się z nowym klubem! Hitowy transfer coraz bliżej
Wygląda na to, Enzo Fernandez jest coraz bliżej przenosin na Santiago Bernabeu. Pomocnik porozumiał się z klubem ws. kontraktu i jest gotowy na zmianę otoczenia.