Przejdź do treści
Southgate
newspix.pl / 400mm.pl

Euro 2024

EURO 2024: Potężnie rozczarowujący Anglicy remisują ze Słowenią. Ich gry nie da się oglądać

Synowie Albionu to największe rozczarowanie mistrzostw. Po męczarniach raptem remisują ze Słowenią, ale mimo to awansowali do fazy pucharowej z pierwszego miejsca w Grupie C.

Maciej Łanczkowski

Reprezentacja Anglii potężnie zawodzi swoich kibiców. Mimo potężnego potencjału, Synowie Albionu grają kompletnie bez stylu, polotu i przede wszystkim nieskutecznie. Na pożegnanie fazy grupowej tylko remisują ze Słowenią, która uzbierała hat-tricka remisów w Grupie C.

Anglia przez niemal cały mecz bezskutecznie atakowała, a spotkanie w Kolonii nie dostarczyło wielu emocji. Synowie Albionu mogą pochwalić się unikalnym potencjałem ofensywnym, którego w ogóle nie wykorzystują. W pierwszej połowie piłka znalazła się w siatce Słoweńców, ale gol nie został uznany przez spalonego.

Najbardziej zadowoleni z remisu jest Słowenia, która zremisowała wszystkie trzy mecze i awansowała do fazy pucharowej z drugiego miejsca. Na pierwszym miejscu jest Anglia z pięcioma punktami, ale szczyt grupy nie oznacza specjalnej formy piłkarzy Garetha Southgate’a.

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
leon
leon
30 czerwca, 2024 21:48

dobra gra ruwna troche

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024