Leo Messi ma dzisiaj wydać specjalne oświadczenie, w którym poinformuje o swojej przyszłości. Hiszpańskie media donoszą, że Argentyńczyk ma pozostać w Barcelonie na ostatni rok.
Hiszpańska prasa jest dzisiaj zgodna, że Argentyńczyk lada chwila poinformuje o decyzji na temat swojej przyszłości. Zdobywca Złotej Piłki za 2019 rok ma zakomunikować, że pozostanie w Barcelonie na kolejny rok i odejdzie z klubu dopiero za dwanaście miesięcy.
W ostatnich dniach doszło do spotkania pomiędzy przedstawicielami Dumy Katalonii, a ojcem zawodnika. Tematem rozmów oczywiście była przyszłość Messiego na Camp Nou. Od kilku dni wszystko wskazywało na to, że Argentyńczyk robi wszystko, aby uciec z Hiszpanii i przenieść się do innego klubu. Angielskie media informowały, że gwiazdor doszedł już nawet do porozumienia z Manchesterem City.
Dzisiaj piłkarz ma opublikować komunikat, w którym przyzna, że zostanie w Barcy. Lada chwila Messi powinien wrócić do treningów z kolegami i pomóc drużynie w powrocie na właściwe tory. Klub nie zamierza karać zawodnika za jego ostatnie zachowanie i nie oczekuje, aby Argentyńczyk cokolwiek wyjaśniał na forum publicznym. Sprawa ma rozejść się po kościach.
Były piłkarz Barcelony opuszcza Hiszpanię! Zasili portugalskiego giganta
Clement Lenglet nie będzie dłużej graczem Atletico Madryt. Były zawodnik FC Barcelony wyjeżdża z Hiszpanii i uda się do Lizbony. Francuz podpisze trzyletni kontrakt z Benfiką.