Przejdź do treści
Kylian Mbappé (France) Schaut waehrend des Spiels der UEFA EURO 2024 - Gruppe D zwischen Niederlande und Frankreich, Stadion Leipzig am 21. June 2024 in Leipzig, Deutschland. (Foto von Harry Langer/DeFodi Images)     

Kylian Mbappé (France) Looks on during the UEFA EURO 2024 - Group D match between Netherlands and France at Leipzig Stadium on June 21, 2024 in Leipzig, Germany. (Photo by Harry Langer/DeFodi Images)  
UEFA EURO NIEMCY 2024
ME MISTRZOSTWA EUROPY W PILCE NOZNEJ PILKA NOZNA
HOLANDIA v FRANCJA
FOT. DEFODI IMAGES/newspix.pl / 400mm.pl

POLAND ONLY !!!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Euro 2024

Co z występem Mbappe z Polską? Jest przeciek medialny!

Kylian Mbappe w pierwszym meczu przeciwko Austrii złamał nos. Kontuzja nie jest groźna, aczkolwiek wyeliminowała piłkarza z ostatnich meczów Euro 2024. Selekcjoner chwali postępy Mbappe, ale nie wydaje się, aby wysyłał go w bój na mecz z Polską.

Maciej Łanczkowski

AKTUALIZACJA GODZ. 21:55

Według francuskiego Le Parisen, Kylian Mbappe powinien zagrać od początku w meczu przeciwko reprezentacji Polski!


Didier Deschamps na konferencji prasowej odniósł się do Kyliana Mbappe. Piłkarz Realu Madryt w meczu przeciwko Austrii złamał nos, co wykluczyło go z meczu z Holandią. Selekcjoner Francji przekazał dość pozytywne informacje o stanie zdrowia swojego napasntika.

– Wszystko zmierza we właściwym kierunku, Kylian wraca do pełni zdrowia, a opuchlizna z dnia na dzień jest coraz mniejsza. Trenuje, przyzwyczaja się do gry w masce. Wszystkie idzie w dobrą stronę – mówi Deschamps.

Czy Mbappe zagra z Polską? Na to pytanie selekcjoner Francji nie udzielił odpowiedzi. Mimo pozytywnego przekazu, wydaje się mało prawdopodobne, aby ryzykował zdrowie zawodnika w meczu o nic.

Warto przypomnieć, że Francja, mając już zapewniony awans do kolejnej rundy, w tym meczu rywalizuje wyłącznie o pierwsze miejsce w grupie. Mbappe najprawdopodobniej zostanie oszczędzony i przygotowywany do znacznie istotniejszego spotkania w 1/8 finału Mistrzostw Europy 2024.

Mecz Francja – Polska już w najbliższy wtorek o godzinie 18:0..

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 28/2024

Nr 28/2024