Przejdź do treści
KANSAS Kansas City, MO - JULY 01: Uruguay defender Mathías Olivera (16) celebrates with teammate defender Matías Viña (17) during the Group A match between the United States and Uruguay on Monday July 1, 2024 at Arrowhead stadium in Kansas City, MO. (Credit Image: © Nick Tre. Smith/Icon SMI via ZUMA Press) 
PILKA NOZNA COPA AMERICA URUGWAJ - USA
FOT. ZUMA/newspix.pl / 400mm.pl
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Świat

Copa America: Brazylia za burtą mistrzostw! Urugwaj wykopał faworytów

Reprezentacja Brazylii już na etapie 1/4 finału pożegnała się z Copa America! Canarinhos po rzutach karnych przegrali z Urugwajek.

Maciej Łanczkowski

FOT. ZUMA PRESS / 400MM

Brazylia odpada z Copa America! Canarinhos nie dali rady Urugwajowi i przegrali po rzutach karnych.

Podstawowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia. Urugwajczycy już w pierwszej połowie mieli potężny kłopot i z kontuzją zszedł Ronald Araujo.

W 74. minucie za faul na Rodrygo czerwoną kartkę dostał Nahitan Nandez. Mimo gry w przewadze, Brazylia nie potrafiła wykorzystać tego atutu zarówno do końca podstawowego czasu gry, jak i w dogrywce.

O awansie zadecydowały rzuty karne. Już w pierwszej serii jedenastek swoją próbę zmarnował Eder Militao. Urugwajczycy byli nieomylni, w trzeciej kolejce Douglas Luiz kropnął w słupek. W piątej serii awans Urugwaju przypieczętował Manuel Ugarte.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024