Przejdź do treści
2024.05.25  CZESTOCHOWA, PKO EKSTRAKLASA SEZON 2023/2024, 34 KOLEJKA , Rakow Czestochowa - Slask Wroclaw , nz JACEK MAGIERA trener Slask, fot. KRYSTYNA PACZKOWSKA/ newspix.pl / 400mm.pl 

2024.05.25 CZESTOCHOWA ,SPORT FOOTBALL 
PKO EKSTRAKLASA POLISH LEAGUE SEASON 2022/2023
RAKOW CZESTOCHOWA - SLASK WROCLAW
FOT KRYSTYNA PACZKOWSKA /newspix.pl / 400mm.pl

Polska Ekstraklasa

Były piłkarz Śląska może dołączyć do sztabu Jacka Magiery [INFO PN]

Jak ustaliła "PN", Jacek Magiera zamierza rozbudować sztab szkoleniowy na sezon 2024-25. Do grona trenerów Śląska Wrocław może dołączyć były piłkarz WKS.

Paweł Gołaszewski

fot. Krystyna Pączkowska/400mm.pl

W ekipie prowadzonej przez Magierę dochodzi do wielu zmian. Ze Śląskiem pożegnali się już m.in. Erik Exposito czy Alen Mustafić. Nowymi zawodnikami wrocławskiej drużyny zostali: Tomasz Loska, Simon Schierack oraz Serafin Szota, a z wypożyczeń wracają Łukasz Gerstenstein, a także Adrian Bukowski.

To nie koniec transferów wicemistrzów Polski. Lada chwila Śląsk oficjalnie ogłosi pozyskanie Filipa Rejczyka i Juniora Eyamby. Rozbudowany ma zostać także sztab szkoleniowy, do którego może dołączyć – według informacji „PN” – Daniel Łukasik, który w ostatnim sezonie był zawodnikiem WKS.

DANIEL ŁUKASIK ROZEGRAŁ W MINIONYM SEZONIE SZEŚĆ SPOTKAŃ W BARWACH ŚLĄSKA W PKO BANK POLSKI EKSTRAKLASIE. TERAZ MA DOŁĄCZYĆ DO SZTABU SZKOLENIOWEGO WKS
fot. KRYSTYNA PĄCZKOWSKA/400mm.pl

33-latek wraz z końcem sezonu stał się wolnym zawodnikiem. Jego kontrakt ze Śląskiem wygasa 30 czerwca i nie zostanie przedłużony. Łukasik otrzymał propozycję pracy w zupełnie nowej roli.

Piłkarze Śląska wracają do treningów w najbliższy poniedziałek, a już we wtorek udadzą się na trzydniowe zgrupowanie do Karpacza. 24 czerwca wicemistrzowie Polski wyjadą natomiast na obóz przygotowawczy do Austrii.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024