Przejdź do treści
(Credit Image: © Marco Alpozzi/LaPresse via ZUMA Press)
LIGA WLOSKA PILKA NOZNA SEZON 2023/2024
FOT. ZUMA/newspix.pl / 400mm.pl
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Serie A

Arkadiusz Milik pewny swojej przyszłości. „Chcę zostać w Juventusie”

Arkadiusz Milik prawdopodobnie zostanie na kolejny sezon w Juventusie, co osobiście potwierdził w rozmowie z TVP Sport. Polski napastnik stwierdził, że chce zostać w klubie i być częścią nowego projektu piłkarskiego pod Piemontem.

Maciej Łanczkowski

Fot. ZUMA / 400mm

Polski napastnik niestety nie pojechał na Euro 2024 w roli zawodnika. Kontuzja w meczu z Ukrainą wymusiła na Probierzu wykreślenie go z kadry na mistrzostwa Europy. Na całe szczęście uraz kolana wcale nie jest groźny i już niedługo Arek wróci do pełnym treningów.

Teraz Milik został ekspertem stacji TVP Sport na mecz Polaków przeciwko Austrii. Piłkarz Juventusu na antenie zdradził, że najprawdopodobniej zostanie na kolejny sezon w ekipie Starej Damy.

Mam jeszcze dwa lata kontraktu z Juventusem, ja chcę zostać, czuję się bardzo dobrze. Wiadomo, że życie pisze różne scenariusze, ale z tego, co wiem, to zostanę na następny sezon

Od nowego sezonu Juventus może czekać niemała rewolucja. Z drużyną pożegnał się Massimiliano Allegri i jego miejsce wypełnił Thiago Motta. 41-letni Brazylijczyk w zakończonym już sezonie prowadził Bolognę, tworząc z niej objawienie włoskiej ligi.

Źródło: TVP Sport
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024