Przejdź do treści
FOT. ZUMA / 400MM

Ligi w Europie Premier League

Al-Nassr rezygnuje ze Szczęsnego! Ederson nowym celem!

Saudyjskie Al-Nassr najpewniej zrezygnował z Wojciecha Szczęsnego i zagięło parol na Edersona. Brazylijski piłkarz rzekomo ma już bardzo lukratywną ofertę od Saudyjczyków.

Maciej Łanczkowski

FOT. ZUMA / 400MM

Jeszcze niedawno media głośno trąbiły o przenosinach Wojciecha Szczęsnego do Al-Nassr. Temat ucichł i okazuje się, że szanse na przenosiny Polaka na Bliski Wschód mocno zmalały. W kuluarach mówi się, ze Szczęsny sam zrezygnował z tego kierunku z powodów rodzinnych. Polakiem mocno interesuje się teraz Monza, a Al-Nassr ma już nowy cel.

To Ederson, bramkarz Manchesteru City. Saudyjczycy mieli już rozmawiać z angielskim klubem, który wycenił swojego golkipera na 30 milionów euro. Obie strony wydają się już być dogadane, prawdopodobnie również osiągnięto porozumienie w kontekście warunków kontraktu.

Angielskie media donoszą, że Al-Nassr potroi jego aktualną pensję w Obywatelach. Nieoficjalnie mówi się, że aktualne zarobki Edersona sięgają 11 milionów euro. Oznacza to, że na Bliskim Wschodzie będzie zarabiał aż 30 milionów euro za rok gry!

Ederson jest bramkarzem Manchesteru City od 2017 roku. Od tego czasu zagrał aż 332 mecze i zanotował 155 czystych kont.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024