Znamy przyszłość trenera klubu Ekstraklasy! Użyta została opcja w kontrakcie
Rozwiązała się zagadka dotycząca tego, poprowadzi Wisłę Płock w przyszłym sezonie. Sprawdź, kto stanie za sterami drużyny Nafciarzy!
Za Wisłą Płock udany sezon w roli beniaminka Ekstraklasy. Po rewelacyjnej rundzie jesiennej zakończonej na fotelu lidera, Nafciarze zakończyli sezon na 8. miejscu w tabeli. Warto pamiętać jednak o sezonie 2022/2023, gdzie po prowadzeniu ligowej stawce przez osiem pierwszych kolejek, Wisła ostatecznie spadła z ligi.
Wiemy już, kto poprowadzi zespół w przyszłym sezonie. Jak poinformował klub, za pośrednictwem mediów społecznościowych, na stanowisku pierwszego szkoleniowca pozostanie Mariusz Misiura. Aktywowana została bowiem klauzula, pozwalająca na przedłużenia kontraktu.
Mariusz Misiura pozostanie trenerem Wisły Płock w sezonie 2026/2027. W kontrakcie 45-letniego szkoleniowca została aktywowana klauzula przedłużenia.
Mariusz Misiura jest trenerem Płocczan od czerwca 2024 roku. To on był jednym z głównych architektów zeszłorocznego awansu Nafciarzy do Ekstraklasy. Wisłę prowadził w 72 spotkaniach i może pochwalić się także średnią 1.62 punktu na mecz.
Biała Gwiazda pracuje nad wzmocnieniami po awansie do Ekstraklasy. Do drużyny Mariusza Jopa dołączyć może środkowy obrońca, który ostatnio występował w Belgii.
Media: Widzew wykupi Hellebranda? Nowe informacje ws. klauzuli odstępnego
Jeden z głównych architektów ostatnich sukcesów Górnika Zabrze, Patrik Hellebrand, znalazł się w orbicie zainteresowań Widzewa Łódź. W kontrakcie środkowego pomocnika zawarta jest atrakcyjna klauzula wykupu. Portal „Meczyki.pl” ujawnił konkretne informacje w tej sprawie.
Pomocnik Górnika na celowniku zagranicznych klubów. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu
Ubiegłego lata Górnik Zabrze zakontraktował Wiktora Nowaka, a następnie niemal od razu wysłał go na wypożyczenie do Wisły Płock. Z perspektywy rozwoju młodzieżowego reprezentanta Polski okazało się to bardzo dobrym rozwiązaniem.
Prodysta na YouTuby.