Według informacji przekazanych przez greckiego dziennikarza George’a Tsarouchasa Żewłakow skontaktował się z Rui Vitorią, który jest kandydatem do przejęcia stołecznej drużyny.
W przeszłości 55-letni Portugalczyk prowadził między innymi Benfikę i Al-Nassr, był też selekcjonerem reprezentacji Egiptu. Do połowy września bieżącego roku pracował w Panathinaikosie. Ma w dorobku dwa mistrzostwa Portugalii i dwa puchary tego kraju.
Czas pokaże, czy to faktycznie jego zatrudni Legia Warszawa. (MS)
2 komentarzy
najstarszy
najnowszyoceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Wiesław
1 listopada, 2025 09:05
Znowu w naszej lidze Portugalczyk jak by nie było dobrych Polskich trenerów .Trzeba zmienić mentalność w polskim futbolu i zatrudniać trenerów i zawodników z Polski a nie trzeci gatunek z całego świata a nasi młodzi zawodnicy grzeją ławkę
Jan
2 listopada, 2025 09:35
Cud! Skontaktował się. Dzisiaj kontakt z zaświatami.
Patryk Letkiewicz dla PN:
Nie miałem wątpliwości czy zostać w Wiśle. Miejsca w bramce nie odpuszczę!
Zachował dziewięć czystych kont, zdobył nagrodę za interwencję sezonu w 1 lidze, i wydatnie przyczynił się do awansu Wisły Kraków do Ekstraklasy. W niej o pozycję między słupkami walczył będzie z Marcelem Łubikiem.
Znowu w naszej lidze Portugalczyk jak by nie było dobrych Polskich trenerów .Trzeba zmienić mentalność w polskim futbolu i zatrudniać trenerów i zawodników z Polski a nie trzeci gatunek z całego świata a nasi młodzi zawodnicy grzeją ławkę
Cud! Skontaktował się. Dzisiaj kontakt z zaświatami.