Wiadomo, co z przyszłością bramkarza Ruchu Chorzów. Pojawił się komunikat w tej sprawie.
Jakub Bielecki zostaje w Ruchu. Umowa 25-letniego bramkarza z klubem 1. Ligi będzie obowiązywać do 30 czerwca 2028 roku. Zawarto w niej opcję prolongaty o kolejne dwa sezony.
– Zdaję sobie sprawę, jak wielu ludzi we mnie wierzy. Spędziłem w Ruchu już na tyle długi czas, by czuć, że muszę być jednym z zawodników, którzy wezmą odpowiedzialność za ten zespół i szatnię. Teraz skupiam się przede wszystkim na powrocie do pełni zdrowia po urazie, żeby móc jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu – powiedział klubowym mediom.
Ogółem Bielecki rozegrał 132 mecze w Ruchu, zachował 56 czystych kont, świętował trzy awanse.