PSG pokonało w ostatnim momencie Real Madryt w wielkim hicie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Hiszpański dziennikarz twierdzi, że władze PSG złożyły wizytę sędziemu w przerwie spotkania.
Spotkanie PSG z Realem Madryt opiewało w ogromne emocje. Paryżanie dopiero po golu Kyliana Mbappe w doliczonym czasie gry pokonali Królewskich i są nieco bliżej awansu do ćwierćfinału Champions League. Okazuje się, że emocji nie brakowało również poza boiskiem w Paryżu.
Interesujące informacje przekazał hiszpański dziennikarz radiowy Miguel Angel Toribio. Według niego, w przerwie władze PSG złożyły wizytę prowadzącym spotkanie. Nasser Al Khelaifi i Leonardo byli bardzo niezadowoleni z pracy Daniele Orsato i chcieli osobiście przekazać swoje niezadowolenie włoskiemu sędziemu i jego asystentom.
Zgodnie z relacją Hiszpana, przedstawiciele PSG w głośnym tonie krzyczeli w kierunku arbitra i używali przy tym niecenzuralnych słów. Obaj mieli być bardzo mocno sfrustrowani poziomem pracy sędziów i swoją postawą zamierzali wywrzeć presję na 46-latku.
Niewykluczone, że UEFA będzie chciał przyjrzeć się tej sprawie z bliska i zbadać informacje przekazane przez Toribio.
Potencjalni rywale Lecha Poznań w 2. rundzie el. Ligi Mistrzów
UEFA podzieliła drużyny na grupy przed środowym losowaniem ścieżki mistrzowskiej 2. rundy el. Ligi Mistrzów (17.06, godz. 12:00) z udziałem Lecha Poznań.
Wskaźniki sprzedaży zwariowały. Tak kibice Arsenalu odpowiedzieli na spudłowany rzut karny Gabriela w finale Ligi Mistrzów
W sobotnim finale Ligi Mistrzów Arsenal musiał uznać wyższość Paris Saint-Germain po serii rzutów karnych. Jednym z piłkarzy Kanonierów, którzy nie wykorzystali jedenastki, był środkowy obrońca, Gabriel Magalhaes. Fani świeżo upieczonych mistrzów Anglii postanowili wesprzeć Brazylijczyka w nietypowy sposób.