Wisła Kraków poinformowała o rozstaniu z czterema zawodnikami. Każdemu z nich wygasa kontrakt z klubem.
Kamil Broda opuszcza Białą Gwiazdę po 12 latach.Wychował się w jej akademii, a w pierwszej drużynie wystąpił 31 razy.
Joseph Colley odchodzi po czterech latach i rozegraniu 77 meczów.
Joseph Colley żegna się z Wisłą Kraków. Szwedzki defensor reprezentował Białą Gwiazdę od 2022 roku, rozgrywając w jej barwach 77 spotkań i będąc częścią drużyny, która sięgnęła po Puchar Polski i wywalczyła awans do Ekstraklasy. Joseph, dziękujemy za wspólny czas przy R22 i… pic.twitter.com/otLRukMoNr