Wisła Kraków jest bardzo blisko podpisania kontraktu z Angelem Baeną. Biała Gwiazda poinformowała, że Hiszpan przejdzie testy medyczne w przyszłym tygodniu.
Hiszpan w ostatnim sezonie był zawodnikiem drugoligowego CD Lugo. Baena rozegrał 35 meczów ligowych, w których strzelił jednego gola oraz zaliczył jedną asystę.
22-latek występuje na pozycji skrzydłowego i od 1 lipca jest wolnym zawodnikiem. Wcześniej reprezentował barwy rezerw Betisu Sewilla.
Biała Gwiazda w tym oknie pozyskała już: Jesusa Alfaro, Patryka Gogoła, Dawida Olejarkę, Alvaro Ratona, Joana Romana Goku, Eneko Satrusteguiego i Szymona Sobczaka.
Lechia Gdańsk rozstaje się z ważnymi graczami. Urfer zagroził PZPN-owi
"W odpowiednim czasie Polski Związek Piłki Nożnej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieodwracalną szkodę poniesioną przez Lechię Gdańsk w wyniku zastosowania bezprawnej pięciopunktowej sankcji" – czytamy na stronie klubu po rozstaniu się z Dawidem Kurminowskim. Biało-zieloni pożegnali także kilku innych ważnych piłkarzy.