Wiktor Biedrzycki przedłużył kontrakt z Wisłą Kraków
Wiktor Biedrzycki i Wisła Kraków przedłużyli wiążący ich ze sobą kontrakt. Poprzednia umowa miała obowiązywać tylko do końca czerwca.
„Wiktor Biedrzycki zostaje przy R22. Kontrakt obrońcy z Białą Gwiazdą został przedłużony do 30 czerwca 2027 roku z możliwością prolongaty o kolejny sezon. Wiktor reprezentuje Białą Gwiazdę od lata 2024 roku i od tego czasu stał się ważną częścią drużyny, dokładając do swojej gry również bramki. Wiktor, cieszymy się, że zostajesz z nami!” – przekazał klub w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.
Wiktor Biedrzycki zostaje przy R22 🔵⚪️🔴
Kontrakt obrońcy z Białą Gwiazdą został przedłużony do 30 czerwca 2027 roku z możliwością prolongaty o kolejny sezon. Wiktor reprezentuje Białą Gwiazdę od lata 2024 roku i od tego czasu stał się ważną częścią drużyny, dokładając do… pic.twitter.com/RBvtlNcqn6
28-letni środkowy obrońca należy do członków podstawowego składu drużyny. W sezonie 2025-26 wystąpił w 26 meczach, strzelając pięć goli i notując trzy asysty.
Prawdopodobnie legitymowałby się jeszcze bardziej okazałymi statystykami, gdyby nie uraz stawu skokowego, który leczył ponad miesiąc. (MS)