Ważne wieści dla kibiców Lechii Gdańsk! Chodzi o zaległe płatności
Wszystkie pensje, które nie były wcześniej zapłacone, zostały uregulowane. Klub z Gdańska nie zalega już swoim pracownikom pieniędzy.
Ostatnimi czasy w mediach pojawiały się informacje, że w Lechii ponownie Paolo Urfer zalega z pieniędzmi dla swoich pracowników. Wydawało się wtedy, że właściciel klubu znów nie uczy się na błędach, gdyż to przez zalegające płatności sprawiły wcześniej, że gdańszczanie sezon zaczęli z -5 punktów.
Jednak zdaniem dziennikarza portalu „iGol” – Piotra Potępy, problemu na chwilę obecną już nie ma. Lechia uregulowała wszystkie pensje, więc znów klub wyszedł na zero.
Mimo ujemnych punktów na starcie sezonu, Biało-Zieloni radzą sobie całkiem nieźle w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Gdańszczanie mają na swoim koncie 13 punktów, a do bezpiecznej strefy dzieli ich tylko trzy oczka. Najbliższe spotkanie po przerwie na kadrę, Lechia rozegra w Warszawie z pogrążoną w kryzysie Legią.
OFICJALNIE! Wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się Superpuchar Polski!
Mecz o Superpuchar Polski jest tradycyjnym rozpoczęciem sezonu w polskim futbolu klubowym. Mimo wcześniej perturbacji, podano oficjalne szczegóły rozegrania meczu.
Lech sprowadzi gracza z Ligue 1! To będzie drugi najdroższy transfer w historii klubu
Mistrz Polski kontynuuje ofensywę transferową. Wszystko wygląda na to, że w przyszłym sezonie Ekstraklasy zobaczymy stopera z przeszłością w lidze francuskiej. Sprawdź, o kim mowa!