Urban typuje mecz z Albanią! „Oni chcą grać w piłkę”
Jan Urban z ciekawą wypowiedzią! Chodzi o spotkanie Polski z Albanią.
Selekcjoner reprezentacji Polski przyznaje, że będzie to otwarty mecz. Jego zdaniem, powinien on się zakończyć w regulaminowym czasie gry.
– Wiemy o co gramy, natomiast jest to zupełnie inne spotkanie. To nie jest mecz eliminacyjny, w którym przytrafia ci się wpadka i możesz ją nadrobić. Tu jest jedno spotkanie i wydaje mi się, że ta rywalizacja powinna rozstrzygnąć się w 90 minutach – powiedział Urban.
To będzie dobre spotkanie, bo oni chcą grać w piłkę. Ale to, że musi paść rozstrzygnięcie spowoduje, że będą grali trochę inaczej niż zwykle – powiedział szkoleniowiec Biało-Czerwonych dla TVP Sport.
Pierwszy gwizdek spotkania Polska kontra Albania już o godzinie 20:45.