Przemysław Małecki, opiekun reprezentacji Polski do lat 17 ogłosił nazwiska piłkarzy, którzy zostali powołani na spotkania z Irlandią i Słowacją.
Młodzi polscy piłkarze poleca na zgrupowanie do Hiszpanii (fot. Łukasz Skwiot)
Biało-czerwoni zmierzą się z rówieśnikami z Irlandii 13 lutego o godzinie 15:30, a trzy dni później – o tej samej godzinie – zmierzą się ze Słowakami. Oba mecze zostaną rozegrane w hiszpańskiej Marbelli.
Piłkarze powołani do reprezentacji:
Mateusz Stępień (Arka Gdynia), Nicola Zalewski (AS Roma), Michał Rakoczy (Cracovia), Jan Biegański (GKS Tychy), Jakub Górski (Korona Kielce), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Jakub Niewiadomski (Lech Poznań), Filip Szymczak (Lech Poznań), Filip Dymerski (Lechia Gdańsk), Nikodem Niski (Legia Warszawa)