Według informacji przekazanych przez Łukasza Olkowicza z Przegląd Sportowy Onet kandydatem na nowego szkoleniowca Legii Warszawa jest Nenad Bjelica.
W latach 2016-2018 prowadził Lech Poznań. Potem Dinamo Zagrzeb, Osijek, Trabzonspor, Union Berlin i znów Dinamo Zagrzeb. Od grudnia ubiegłego roku nie jest związany z żadnym klubem.
Patryk Letkiewicz dla PN:
Nie miałem wątpliwości czy zostać w Wiśle. Miejsca w bramce nie odpuszczę!
Zachował dziewięć czystych kont, zdobył nagrodę za interwencję sezonu w 1 lidze, i wydatnie przyczynił się do awansu Wisły Kraków do Ekstraklasy. W niej o pozycję między słupkami walczył będzie z Marcelem Łubikiem.