Najnowsze w stal mielec
Oficjalnie. Doświadczony zawodnik opuścił Stal
Potwierdziło się to, o czym wcześniej informowaliśmy. Stal Mielec, która spadła z Ekstraklasy, opuszcza 31-letni Ivan Cavaleiro.
Były reprezentant Portugalii opuszcza spadkowicza z Ekstraklasy [INFO PN]
Stal Mielec spadła w tym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy. Drużynę z Podkarpacia czeka poważna przebudowa.
Pół sezonu i koniec! Zimowy nabytek odchodzi ze Stali Mielec
Koniec rozgrywek jest okresem pożegnań z wieloma graczami, którym akurat wygasają bieżące umowy. W Stali Mielec jednym z takich graczy okazał się zawodnik sprowadzony pod koniec lutego tego roku.
Bramkarz wraca do Rakowa
Stal, która spadła z Ekstraklasy, poinformowała, że 21-letni bramkarz, Jakub Mądrzyk, opuszcza Mielec i wraca do Rakowa Częstochowa.
Godne pożegnanie Stali! Punkt wywalczony w stolicy
Po pięciu latach występów, Stal Mielec opuszcza szeregi PKO BP Ekstraklasy. W swoim ostatnim meczu w najwyższej klasie rozgrywkowej dzielni mielczanie wywalczyli punkt w Warszawie remisując z Legią.
Wielki powrót po latach! Michał Kucharczyk znów zagra w barwach Legii
Utytułowany skrzydłowy znów wybiegnie na murawę przy ul. Łazienkowskiej 3. Obecnemu graczowi rezerw Legii zostanie zorganizowany mecz pożegnalny, który będzie 350. w barwach stołecznego klubu.
Kapitan opuści spadkowicza z Ekstraklasy? Może zostać w elicie
Piotr Wlazło może odejść ze Stali Mielec. Grający ostatnio na pozycji stopera pomocnik może wrócić do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.
Ekstraklasa coraz mniej „polska”: 33. kolejka
Zanim rozgrzeją nas emocje ostatecznej walki o tytuł mistrza Polski jak co tydzień zapraszamy na podsumowanie udziału polskich i zagranicznych zawodników w poszczególnych potyczkach 33. serii gier PKO BP Ekstraklasy.
„Ta opcja nie jest mi obca”. Trener Stali zaskoczył
W piątek, 16 maja, Stal zremisowała u siebie 2:2 z Radomiakiem Radom w Ekstraklasie. Klub z Mielca, który spadł z najwyższej ligi, myśli już o kolejnym sezonie.
SKRÓT MECZU: Stal 2:2 Radomiak
Oto podsumowanie inauguracji 33. kolejki Ekstraklasy. Trzeba przyznać, że działo się w Mielcu!