Najnowsze w polska
Wisła poszukuje wzmocnień do ofensywy! Hiszpan na radarze
Biała Gwiazda intensyfikuje działania na rynku transferowym. Pod Wawel niebawem może trafić skrzydłowy z zaplecza La Liga - Rafa Tresaco.
Oficjalnie: Nowy kontrakt dla gracza Wisły!
Biała Gwiazda poinformowała o przedłużeniu umowy Bartosza Jarocha do końca czerwca 2026 roku. Boczny obrońca ubiegłego lata zerwał więzadło krzyżowe.
Media: Górnik Zabrze niebawem ogłosi sprowadzenie pomocnika! Finalizacja o krok
Lukas Sadilek jest jedną nogą w Górniku Zabrze. Czech przechodzi testy medyczne przed transferem do 14-krotnego mistrza Polski.
Katastrofa gracza Pogoni! Wypada na wiele miesięcy
Fatalne wieści płyną ze Szczecina. Rajmund Molnar uszkodził więzadło w kolanie, co sprawi, że wypadnie z gry na co najmniej pół roku.
Potencjalny rywal Polaków zmienia selekcjonera. To efekt rozczarowującego turnieju
Reprezentacja Polski nie jest pewna udziału w zbliżającym się mundialu. Tymczasem jeden z jej możliwych rywali zdecydował się na zmianę na stanowisku selekcjonera.
Media: Radomiak pozbędzie się napastnika? Nietypowy kierunek transferu
Depu może za chwilę przestać być zawodnikiem Radomiaka Radom. Po 25-latka zgłosił się klub z Tanzanii - Young Africans SC.
Oficjalnie: Brazylijczyk opuszcza Pogoń! Kontrakt rozwiązany
Portowcy poinformowali o rozstaniu się z Renyerem. Kontrakt z 22-latkiem rozwiązano za porozumieniem stron.
Śląsk podał plan przygotowań na rundę wiosenną! Pięć sparingów przed powrotem do ligi
Spadkowicz z PKO BP Ekstraklasy podał plan przygotowawczy przed zbliżającą się rundą wiosenną Betclic 1. Ligi. Śląsk pierwszy mecz zagra 8 lutego z Ruchem w Chorzowie.
Oficjalnie: Korona ogłosiła nazwiska nowych członków sztabu!
Damian Chrzanowski oraz Jakub Smoliński zostali ogłoszeni nowymi trenerami pierwszej drużyny Korony Kielce. Wcześniej obaj szkoleniowcy pracowali w akademii klubu z Exbud Areny.
Cracovia rozegrała Trening Noworoczny. Tradycja została podtrzymana
Jak co roku pierwszego stycznia Cracovia zorganizowała Trening Noworoczny. Pierwszy zespół "Pasów" wygrał ze swoimi rezerwami 10:6.