Najnowsze w polska
Zimowe plany Rakowa Częstochowa
Na początku stycznia Raków Częstochowa wróci do treningów. W planach klubu jest zgrupowanie w Hiszpanii.
Togijczyk trafi do Cracovii?
Fani „Pasów” oczekują na pierwsze zimowe wzmocnienie. Na liście życzeń działaczy Cracovii znalazł się Josue Homawoo.
Hiszpan opuścił klub z 1. Ligi. Kontrakt rozwiązany
Odra Opole (14. miejsce w 1. Lidze) poinformowała, że 29-letni Jordan Dominguez nie jest już jej piłkarzem. Hiszpański pomocnik rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.
Radomiak interesuje się reprezentantem Litwy
Radomiak Radom, zajmujący obecnie 12. miejsce w Ekstraklasie, jest zainteresowany 25-letnim Pauliusem Golubickasem (Żalgiris Wilno) – informuje Goal.pl.
Media. Stal pozyska zawodnika z Finlandii
Stal (obecnie 13. miejsce w Ekstraklasie) przeprowadza pierwszy zimowy transfer. Goal.pl informuje, że do klubu z Mielca – na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu – dołączy 23-letni Pyry Petteri Hannola.
Polski klub ma nowego napastnika! Grał w reprezentacji
Gustav Engvall został nowym napastnikiem Miedzi Legnica (1. Liga), do której trafił na zasadzie transferu definitywnego ze szwedzkiego IFK Varnamo. Podpisał kontrakt do końca czerwca 2027 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
Transfer z Ekstraklasy do wicelidera 1. Ligi?
Jakub Antczak kończy transfer czasowy z Lecha Poznań do GKS-u Katowice i ma wybrać się na kolejne wypożyczenie. Pomocnik z rocznika 2004 jest blisko wicelidera 1. Ligi, Arki Gdynia – informuje Samuel Szczygielski z serwisu Meczyki.pl.
Napastnik opuszcza lidera ligi. Kontrakt rozwiązany
Jasse Tuominen odchodzi z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza (lider 1. Ligi). Kontrakt z 29-letnim fińskim napastnikiem został rozwiązany.
Oficjalnie. Dwóch zawodników Zagłębia otrzymało wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów
Zagłębie Lubin przekazało, że wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Bartosz Kopacz oraz – jak informowaliśmy 24 grudnia – Luis Mata.
Reprezentacja Polski przekazała premię za Euro 2024 na szczytny cel
Reprezentacja Polski w trakcie czerwcowych mistrzostw Europy zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie, zdobywając zaledwie punkt w trzech spotkaniach. Za ten dorobek punktowy biało-czerwoni zagwarantowali sobie 500 tysięcy euro premii.