Najnowsze w polska
Oficjalnie. Król strzelców trafił do Śląska Wrocław
Śląsk Wrocław ma nowego napastnika. Do klubu Ekstraklasy dołączył 24-letni Assad Al Hamlawi, czyli król strzelców 2. poziomu rozgrywkowego w Szwecji (2024). Podpisał kontrakt do końca czerwca 2027 roku. To transfer gotówkowy z IK Oddevold.
Oficjalnie. Szwedzki obrońca w Zagłębiu Lubin
Potwierdziło się to, o czym informowaliśmy. Szwedzki środkowy obrońca, 25-letni Alexander Abrahamsson, podpisał kontrakt z Zagłębiem Lubin do 30 czerwca 2027 roku.
Były piłkarz Śląska Wrocław znalazł nowy klub. Zagra w Austrii
Junior Eyamba, który w grudniu odszedł ze Śląska Wrocław, znalazł nowy klub. Szwajcarski napastnik trafił do SC Austria Lustenau. Podpisał kontrakt do połowy 2026 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
Beniaminek Ekstraklasy pozyska zawodnika z ligi izraelskiej
Antonio Sefer, 24-letni piłkarz Hapoelu Beer Szewa, leci do Polski na badania. Rumuński pomocnik zostanie wypożyczony do Motoru Lublin z opcją wykupu – poinformował na X Łukasz Olkowicz (Przegląd Sportowy Onet).
Nowe wieści w sprawie transferu reprezentanta Polski!
Mateusz Bogusz, 23-letni pomocnik Los Angeles FC, czeka na zatwierdzenie dokumentów z MLS przed transferem do meksykańskiego Cruz Azul. To kwestia godzin – poinformował na X Tomasz Włodarczyk (Meczyki.pl).
Kadra klubu 1. Ligi na zgrupowanie. Uraz zawodnika
W poniedziałek, 20 stycznia, Warta Poznań (obecnie 13. miejsce w 1. Lidze) wyrusza na zgrupowanie do Władysławowa, gdzie będzie przygotowywać się do drugiej części sezonu. W kadrze Zielonych znalazło się 23 zawodników.
Trzech zawodników na testach w Stali
Od poniedziałku, 13 stycznia, na testach w Stali Rzeszów (1. Liga) przebywa trzech graczy – Hubert Szulc, Wojciech Machura i Minos Gouras.
Zawodnik Wisły z polskim obywatelstwem
Wisła Płock poinformowała, że jej zawodnik, 19-letni Gleb Kuczko, otrzymał decyzję o uznaniu za polskiego obywatela, dzięki czemu w drugiej części obecnego sezonu będzie miał status młodzieżowca.
Reprezentant Polski zmienia klub! Zagra w Holandii
Jakub Moder trafi do Feyenoordu Rotterdam. Jest porozumienie z Brighton i 31-krotnym reprezentantem Polski. Zawodnik podpisze kontrakt do czerwca 2028 roku – poinformował na X dziennikarz Meczyków, Tomasz Włodarczyk.
Zawodnik Arki został wypożyczony
Arka Gdynia (wicelider 1. Ligi) poinformowała, że jej pomocnik, 20-letni Wojciech Zieliński, został wypożyczony do końca obecnego sezonu do Olimpii Elbląg, która zajmuje ostatnie (18.) miejsce w 2. Lidze.