Najnowsze w ekstraklasa
Trzech graczy Legii na wylocie! Ich kontrakty nie będą przedłużane
Wiatr zmian wkracza na Łazienkowską. Według medialnych informacji, trzech zawodników Legii nie otrzyma nowych kontraktów.
Były trener Radomiaka Radom ma nowy klub. Wielki powrót
Niedługo Joao Henriques pozostał bez pracy po rozstaniu z Radomiakiem Radom. Właśnie związał się z nowym klubem.
Widzew Łódź ma na celowniku kolejnego reprezentanta Polski! Ile musi zapłacić?
Widzew Łódź nie zamierza rozmieniać się na drobne w trakcie zimowego okienka. Na celowniku znalazł się kolejny reprezentant Polski.
Josue wypalił! Wskazał, przez kogo opuścił Legię Warszawa
Josue był jedną z największych gwiazd Legii Warszawa, gdy bronił jej barw. Ostatnio wspomniał swój pobyt w zespole ze stolicy.
Co z przyszłością Juergena Elitima? Są przełomowe wieści!
Juergen Elitim w ostatnim czasie był łączony z opuszczeniem Legii Warszawa. Ostatnio pojawiły się nowe informacje w tej sprawie.
Oskar Pietuszewski łączony z kolejnym duetem gigantów! Obserwowali go podczas ostatniego meczu
Oskar Pietuszewski rozchwytywany! Skrzydłowy Jagiellonii Białystok trafił na radarach kolejnych znanych ekip.
Obrońca odchodzi z Górnika! Koniec wypożyczenia
Zabrzanie nie zdecydowali się na transfer definitywny Matusa Kmeta. A to oznacza, że wraz końcem roku Słowak odchodzi z Górnika i wraca do Minnesoty United.
Oficjalnie: Ważny gracz zostaje w Górniku!
Lukas Ambros zostaje w Zabrzu. Młodzieżowy reprezentant Czech podpisał nowy kontrakt, którego koniec nastąpi w czerwcu 2029 roku.
Oficjalnie: Nowy rekord Ekstraklasy! Widzew ma nowego zawodnika
Osman Bukari został ogłoszony nowym zawodnikiem łódzkiego Widzewa. Ghańczyk przez ostatnie półtora roku reprezentował barwy amerykańskiego Austin FC.
Leonardo Rocha zostanie w Lubinie? Prezes Zagłębia odpowiada
Do 15 stycznia Miedziowi mają czas, aby powalczyć o powrót Portugalczyka na Dolny Śląsk. Na temat sytuacji z napastnikiem wypowiedział się prezes Zagłębia - Paweł Jeż.