Stal Mielec przedłużyła kontrakt z Fryderykiem Gerbowskim
Stal Mielec wydała komunikat, w którym poinformowała o przedłużeniu kontraktu z Fryderykiem Gerbowskim.
„Fryderyk Gerbowski zostaje w Stali Mielec. Kontrakt z zawodnikiem został przedłużony do 30 czerwca 2027 roku. Gerbo, tu jest Twoje miejsce, tu jest Twój dom.” – przekazał klub.
🤍Fryderyk Gerbowski zostaje w Stali Mielec 💙
Kontrakt z zawodnikiem został przedłużony do 30 czerwca 2027 roku.