Najnowsze
Odwołany trening Pogoni Szczecin! Piłkarze nie wyszli na murawę
Ekstraklasa
Spadkowicz z Ekstraklasy robi czystki w zespole! Trzech zawodników odchodzi za darmo
1 liga
Klub Ekstraklasy rozstaje się z dyrektorem sportowym! Ważna zmiana tuż przed letnim oknem
Ekstraklasa
Radomiak zaprezentował nowego trenera! Oto pierwsze słowa po ogłoszeniu
Ekstraklasa
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
Słabo słabo po prostu wstyd. Jeszcze na początku jakoś to wyglądało ale później to była już tragedia.
Zamiast organizacji gry – improwizacja. Zamiast ustalania szkieletu zespołu – promocja młodych przestraszonych nieco i niezorganizowanej młodzieży.
Zamiast zespołu indywidualności. Zamiast krótkich skutecznych podań, jednostajne klepanie i holowanie piłki – jak polskie talenty na orlikach – brak gry i organizacji zespołu.
Urban zaczyna się gubić..
To już koniec kolejnego dyletanta na stanowisku selekcjonera. Zjazd w dół nabiera tempa.
Znów 3-4-3 gdzie na bokach nikt do końca nie wie, kto ma bronić i kto ma kontrolować przestrzeń.. 4-4-2 była przynajmniej skuteczna asekuracja stref i jasna odpowiedzialność. W ataku brak skuteczności, w obronie brak koncentracji. Jednostajność rozegrania i ataku. Tkwimy w futbolu ala Smuda itp polska szkoła..
ale najwazniejsza ocena lewandowskiego , kogo znow obciazy
Jeśli mógłbym się spotkać z naszymi chłopakami, zapytałbym ich czemu kiedy dostaną 1 czy 2 bramki to się już kładą. Pamiętam na różnych mistrzostwach drużyny takie jak Chorwacja, ale i inne, które kiedy dostały gola czy dwa to było to dla nich jak płachta na byka. Odrabiali straty determinacją, zgniatając do rozpaczliwej obrony topowe druzyny. W ten sposób dochodzi się na same szczyty. Nie mamy gorszych pilkazy niz Chorwacja, ale co z tym metalem? Bo u nas w takiej sytuacji „już możemy schodzić z boiska”.
Co z Wami chłopaki? Gdzie macie jaja? Dziewczyny mają Wam pokazać jak się walczy? Tak jest już od wielu lat. Pamiętam mecz z Czechami, gdzie w kilka pierwszych minut straciliśmy bodajże 2 gole, a mimo iż mieli jeszcze 85 min. meczu to w głowach już przegrali, nikomu nie przyszło do głowy, że takie straty są się odrobić, skulił głowy i było po meczu.