Najnowsze
Reprezentant Polski zagra w… III Lidze! To dla niego powrót do ojczyzny po latach
Polska
Duża konkurencja, wysoka kwota, pucharowa weryfikacja. Dlaczego Lech zainwestował w Yegbe?
Ekstraklasa
Gwiazda Manchesteru United zakończy karierę po mundialu? Ma jedyne 28 lat
Premier League
Rayan(air), czyli jak szybko i tanio wzlecieć wysoko
Mistrzostwa Świata 2026
Gdzie jest problem? Niech się podpisze właściciel Wisły, że bierze osobistą odpowiedzialność za wszelkie złamanie prawa przez każdego ze swoich kibiców i wszelkie ewentualne szkody osobiście pokryje, wtedy te cykory wejdą. Zrobić im odpowiednie przywitanie przez ZOMO, znaczy się policję i albo grzecznie tam i z powrotem do domu albo pała i gaz a właściciel skisły odpowiada za to karnie i finansowo. Banalnie proste
Jarek ty chcesz zmienić otaczającą cię rzeczywistość ??? Ty zaczni zmieniać siebie ! I znów się będziesz tłumaczył zaburzeniami emocjonalnymi ?!
do tego dochodzi gdy klubem rzadza kibole nie zarzad