Najnowsze
Pomocnik Górnika na celowniku zagranicznych klubów. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu
Ekstraklasa
Holandia uciekła spod topora! Była o krok od kolejnej kompromitacji [WIDEO]
Mistrzostwa Świata 2026
Szokujące zwolnienie z Arsenalu! Nikt się tego nie spodziewał
Premier League
Olise znów trafił! Francja na prowadzeniu w ostatnim teście przed mundialem [WIDEO]
Świat
Trójką – piątką z tyłu?… skończył się czas ochrony, nastąpi rzetelna ocena
Znów 3 z tyłu, czyli idziemy za modą, zamiast umiejętnościami..
Jeśli mógłbym się spotkać z naszymi chłopakami, zapytałbym ich czemu kiedy dostaną 1 czy 2 bramki to się już kładą. Pamiętam na różnych mistrzostwach drużyny takie jak Chorwacja, ale i inne, które kiedy dostały gola czy dwa to było to dla nich jak płachta na byka. Odrabiali straty determinacją, dochodząc na same szczyty. Nie mamy gorszych pilkazy niz Chorwacja, ale co z tym metalem? Bo u nas w takiej sytuacji „już możemy schodzić z boiska”.
Co z Wami chłopaki? Gdzie macie jaja? Dziewczyny mają Wam pokazać jak się walczy? Tak jest już od wielu lat. Pamiętam mecz z Czechami, gdzie w kilka pierwszych minut straciliśmy bodajże 2 gole, a mimo iż mieli jeszcze 85 min. meczu to w głowach już przegrali, nikomu nie przyszło do głowy, że takie straty są się odrobić, skulił głowy i było po meczu.
Jest 60 min. meczu wygląda, że Urban trochę nimi w szatni potrząsnął i znowu się ruszają, ale ehhhh