Rzymianie znaleźli następcę? Bramkarz Legii na celowniku Lazio
Lazio szuka wzmocnień po rozczarowującym sezonie. Wśród kandydatów do transferu znalazł się bramkarz Legii Warszawa.
Po zakończeniu sezonu stołeczny klub rozpoczyna przebudowę kadry, a jeden z jego kluczowych zawodników znalazł się na radarze zespołu z Serie A.
Za Legią trudne rozgrywki. Warszawianie przez długi czas nie spełniali oczekiwań kibiców i mieli problemy ze stabilizacją formy. Dopiero końcówka sezonu oraz zmiana trenera pozwoliły drużynie poprawić wyniki i ostatecznie zakończyć rozgrywki na 6. miejscu.
Teraz klub może stanąć przed ważną decyzją transferową. Według informacji portalu LazioNews zainteresowanie jednym z piłkarzy Legii wykazuje Lazio.
Na celowniku rzymskiego klubu znalazł się Otto Hindrich. Rumuński bramkarz miałby pełnić rolę drugiego golkipera i stanowić zabezpieczenie dla Ivana Provedela, który w ostatnich miesiącach zmagał się z problemami zdrowotnymi.
Hindrich trafił do Legii zimą i bardzo szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie. W zakończonym sezonie rozegrał łącznie 40 spotkań, zachowując 14 czystych kont. Aż 13 z nich zanotował już w barwach warszawskiego klubu.
Kontrakt rumuńskiego bramkarza obowiązuje do końca maja 2030 roku, dlatego Legia znajduje się w komfortowej pozycji negocjacyjnej. Według serwisu Transfermarkt były młodzieżowy reprezentant Rumunii jest obecnie wyceniany na około 1,3 miliona euro.