Przejdź do treści
Robin Le Normand of Spain during the UEFA Euro 2024 match between Spain and Italy, Group B, date 2, played at Veltins-Arena stadium on June 20, 2024 in Gelsenkirchen, Germany. (Photo by Sergio Ruiz / PRESSINPHOTO) 
MISTRZOSTWA EUROPY W PILCE NOZNEJ EURO 2024 MECZ HISZPANIA VS WLOCHY
FOT.PRESSINPHOTO/newspix.pl / 400mm.pl
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie La Liga

Reprezentant Hiszpanii zmienia klub. Wszystko zostało już ustalone

Robin Le Normand zostanie zawodnikiem Atletico Madryt. Kluby porozumiały się w sprawie kwoty transferu, a piłkarz ustalił warunki kontraktu.

Maciej Sarosiek

fot. newspix.pl / 400mm.pl

Stąd kultowe „here we go” Fabrizio Romano. Według jego wiedzy Real Sociedad zarobi na stoperze 30 milionów euro. Przed ośmioma laty sprowadził go za darmo, z akademii Brestu. W barwach klubu z Kraju Basków rozegrał ponad 200 meczów, przyczyniając się do zdobycia Pucharu Hiszpanii.

W trakcie trwających mistrzostw Europy Le Normand jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji Hiszpanii. Wystąpił w każdym z czterech spotkań. W trzech z nich La Roja zachowała czyste konto. Jedynego pozbawił ich… Le Normand, który w starciu z Gruzją zanotował trafienie samobójcze.

Niebawem transfer ma zostać dopięty i oficjalnie potwierdzony. Na tym wzmocnień obrony Atletico Madryt nie koniec – klub postara się o jeszcze jednego stopera.

Źródło: Fabrizio Romano
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024