Najnowsze
Kurs 100 na wygraną Portugalii w LV BET!
Bukmacherzy Mistrzostwa Świata 2026 Uncategorized
Wyjątkowa radość Norwegów po zwycięstwie na mundialu! Nawiązali do swoich korzeni [WIDEO]
Mistrzostwa Świata 2026
Przełomowa deklaracja Juliana Alvareza! „Chcę spełnić swoje marzenie”
La Liga
Wielki powrót Algierii! Wyszarpali zwycięstwo przeciwko Jordanii
Mistrzostwa Świata 2026
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
Mało Polaków gra w Ekstraklasie a młodych tym bardziej a teraz będzie grało jeszcze mniej. Jezli klubynuwazaja zennie ma tyłu dobry piłkarzy z polskich i jeszcze młodych żeby grali w Ekstraklasie to coś słabo kluby szkołą Polaków…Uczmy się od no od Czechów gdzie kluby stawiają na swoich rodaków i czeka liga jest lepsza od polskiej na dzień dzisiejszy i oby się to zmieniła ponieważ polska polka ma duży potencjał ale nie wykorzystany.
totalna głupota, nigdy nie staniemy się piłkarska potęgą, jak nie będą się mlodzi ogrywac, tylko zagraniczny szrot!!!!!!!
Potwierdzenie że ten związek to układ. Zero działań rozwoju polskiej piłki. Posadki i premie. A wlidze szrot i badziewiaki za słabi na ligi krajów o milionowej populacji. Zamiast zrobić obowiazek młodzieżowca i 6 polaków w skłądzie ci debile likwidują go. PAtologia. To państwo już nie istnieje.
Szkoda tylko że nasi zdolni młodzi piłkarze siedzą w słabych ligach zagranicznych, do nas ściąga się gwiazdy zagraniczne 30+ lub z 2 ,3 ligi