Najnowsze
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
Ogolnie Bulka jest to slaby bramkarz na Kadre. Ok, niedawno wrocil po kontuzji, ale mowimy tutaj o nie jednym meczu Bulki w kadrze tylko w kilku badz kilkunastu i zazwyczaj wygladal slabo.
Miejmy nadzieję, że Urban poukłada tę drużynę, wyciągną wnioski i się zrehabilitują. Jak nie, to znowu będzie problem… za Probierza grali ładnie dla oka, ale byli nieskuteczni, w kontrach tracili bramki, nie było wyników. Teraz też grają ładnie dla oka, ale z Ukrainą znowu te kontry. Sam narzekałem na brak stylu i taktyki kadry Jerzego Brzęczka, ale do cholery widocznie umiał ich zmotywować, że były wyniki! Od kiedy przyszedł Sousa, potem Santos, mam wrażenie, że coś się chłopakom w głowach popieprzyło. Umiejętności mają na czołówkę światową, a w głowach coś nie tak. Nie wiem, czy to presja ich zżera, czy odwrotnie, a może jeszcze coś innego? :))
Wiktor
SLISZ??? SERIO??
Serio.