Policja chciała aresztować piłkarzy Argentyny w trakcie hitowego meczu
Czegoś takiego jeszcze nie było. Mecz Brazylia – Argentyna został przerwany przez policję… która chciała aresztować zawodników Albicelestes.
Zamieszanie w meczu Brazylii z Argentyną (fot. Reuters)
W 6. kolejce eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w strefie CONMEBOL reprezentacja Brazylii mierzy się z Argentyną w ramach wielkiego hitu południowo amerykańskiego futbolu. Niestety mecz trwał dwie minuty i został przerwany.
Policja wkroczyła na stadion w celu aresztowania czterech zawodników Argentyny: Emiliano Martineza, Buendii, Lo Celso i Sergio Romero. Chodzi o złamanie protokołu covidowego. Cała czwórka była niedawno w Wielkiej Brytanii a według tamtejszego sanepidu w Brazylii obowiązuje ich 14 dni kwarantanny.
W kartach wjazdowych podobno doszło do fałszerstwa, aby zawodnicy mogli wjechać do kraju i uniknąć kwarantanny. Już dziś policja „polowała” na zawodników i dopiero w trakcie meczu wraz z sanepidem postanowiła wkroczyć do akcji.
Piłkarze Argentyny zeszli do szatni. Nie wiadomo, czy mecz zostanie kontynuowany.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.