Pogrom to mało powiedziane! Jagiellonia wygrała 11:0 w sparingu
Jagiellonia Białystok w niesamowity sposób zaczęła swój okres przedsezonowy przed startem następnej kampanii Ekstraklasy!
Drużyna dowodzona przez trenera Adriana Siemieńca zmierzyła się w meczu sparingowym z ekipą reprezentacji Podlasia. Uczestnicy dwóch ostatnich edycji Ligi Konferencji rozgromili swoich oponentów.
Duma Podlasia zwyciężyła aż 11:0, a przecież nie wykorzystała rzutu karnego! Strzału z „wapna” na bramkę nie zamienił napastnik Dimirtis Rallis.
Dwie bramki zdobyli Kamil Jóźwiak, a także Youssuf Sylla, raz do siatki trafili Taras Romanczuk, Jesus Imaz, Dawid Drachal oraz Bartosz Mazurek. Natomiast hat-trick skompletował Maksim Konanau.