Piotr Zieliński wprost po przegranej z Ukrainą. „Tego nam brakowało”
Polska przegrała 0:2 z Ukrainą w pierwszym meczu obecnego zgrupowania naszej kadry. Co po tym spotkaniu mówił Piotr Zieliński?
Lider środka pola kadry Biało-Czerwonych rozegrał 45 minut. Pomocnik Interu Mediolan spędził na murawie Tarczyński Arena całą pierwszą połowę.
W rozmowie z Kanałem Sportowym zawodnik panujących mistrzów włoskiej Serie A przyznał, że nasi wschodni sąsiedzi byli lepsi od Polski w kilku elementach. Przyznał, że mecz mógłby wyglądać inaczej, gdyby podopieczni selekcjonera Jana Urbana zdołali wcześniej trafić do siatki rywali.
– Nie wyglądało to najlepiej. Gdyby udało się strzelić gola, ten mecz zupełnie inaczej by się potoczył. Ukraina fajnie grała w piłkę, mieli trochę więcej chęci, radości z gry. Tego nam brakowało.
Każdy z debiutantów ma duży potencjał. Może nie było tego aż tak widać, ale wiem, jak wyglądało to na treningach. Myślę, że dadzą dużo tej reprezentacji – ocenił 32-latek.
Źródło: Kanał Sportowy
1 Komentarz
najstarszy
najnowszyoceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Matt
1 czerwca, 2026 11:29
Panie Piotrku, uwielbiam Pana umiejętności piłkarskie, ale mecz piłkarski trwa regulaminowo 90 min. Pierwsza strzelona bramka może pomóc, ale nie kończy ona meczu 😉 w piłce nożnej też traci się bramki, nie tylko zdobywa. Po to mecz trwa 90 min. żeby tych bramek mógłby być więcej niż 1 😉
Duża kontrowersja w meczu Polek! Biało-Czerwonym niesłusznie anulowano bramkę? [WIDEO]
Reprezentacja Polski kobiet przegrała 0:2 z kadrą Francji w eliminacjach do mistrzostw świata. Biało-Czerwone trafiły do siatki Trójkolorowych, ale gol nie został uznany.
Panie Piotrku, uwielbiam Pana umiejętności piłkarskie, ale mecz piłkarski trwa regulaminowo 90 min. Pierwsza strzelona bramka może pomóc, ale nie kończy ona meczu 😉 w piłce nożnej też traci się bramki, nie tylko zdobywa. Po to mecz trwa 90 min. żeby tych bramek mógłby być więcej niż 1 😉