Oficjalnie! Znana przyszłość Mariusza Stępińskiego!
Mariusz Stępiński zostaje w Ekstraklasie i Koronie Kielce. Napastnik związał się nową umową z obecnym klubem.
W styczniu Mariusz Stępiński wrócił do Polski i nieoczekiwanie podpisał półroczny kontrakt z Koroną Kielce. W 15 występach zdobył 4 gole. To wystarczyło, aby zapracować na nową umowę.
Korona utrzymała się w Ekstraklasie, więc mogła też zaproponować nową umowę. Świętokrzyski klub poinformował, że Stępiński złożył podpis pod umową ważną do 2028 roku.