Wojciech Golla podpisał nowy kontrakt z Puskas Akademia. Umowa będzie obowiązywać do 2027 roku.
34-letni środkowy obrońca występuje w węgierskim klubie od 2022 roku. Rozegrał w jego barwach 111 meczów. Jest członkiem podstawowego składu. Zdarza mu się pełnić na boisku funkcję kapitana zespołu.
Przedłużenie kontraktu stanowi kolejne świadectwo zaufania, jakim jest tam darzony.
Wcześniej Golla był związany ze Śląskiem Wrocław, Nijmegen, Pogonią Szczecin i Lechem Poznań. W 2014 roku zanotował jedyny występ w reprezentacji Polski. (MS)
Kolejna porażka Polek w eliminacjach. Fatalna sytuacja w tabeli
Piąta porażka z rzędu stała się faktem. Piłkarki Niny Patalon przegrały kolejny mecz, tym razem przeciwko Holenderkom. Sytuacja Polek w Grupie 2 Ligi A jest katastrofalna.
Olise znów trafił! Francja na prowadzeniu w ostatnim teście przed mundialem [WIDEO]
Francuzi prowadzą z Irlandią Północną 1:0 do przerwy. Bramkę do szatni zdobył niezawodny w tym sezonie Michael Olise, choć pomogli mu także defensorzy drużyny rywala. Zobacz nagranie z tej bramki!
Powrót po krótkiej rozłące! To on ma poprowadzić kadrę Włoch
Po braku awansu na trzecie mistrzostwa świata z rzędu, dotychczasowy selekcjoner reprezentacji Azurri przestał pełnić swoje obowiązki. Sprawdź, kto wg. włoskich mediów ma zostać jego następcą!