Najnowsze
Piękne trafienie Haiti. Po chwili odpowiedź Maroka [WIDEO]
Mistrzostwa Świata 2026
Mecz o wszystko naszych sąsiadów! Czechy – Meksyk [LIVE]
Mistrzostwa Świata 2026
Czy Koreańczycy wywiążą się z roli faworyta? RPA – Korea Płd. [LIVE]
Mistrzostwa Świata 2026
Gospodarze grają dalej, Katarczycy poza burtą! Oto końcowe rozstrzygnięcia w Grupie B
Mistrzostwa Świata 2026
Czy nasze kluby dobrze wygladają w europejskich pucharach??? Każdy z klub Jagielonia Wisła Ślask poza Legią, albo odpadł z jednych rozgrywek, albo jest na ostatniej prostej, aby tak się stało.
Wystawiliśmy w Europie cztery kluby i jak mówi Wojciech Kowalczyk z ktorym sie zgadzam w 100 proc prawde nie opowiada jakiś bajek .
Nasze zespoły klubow przegraly/odpadały pięć razy. Jaga odpadła z Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Wisła z Ligi Europy i Ligi Konferencji. Śląsk z Ligi Konferencji…Za jakiś czas warto sprawdzić ile drużyn mają inne państwa w LE i LKE nie mówiąc już o LM I jakie są to państwa zanim bedzie się zachwycać ze mamy aż dwa zespoły w LKE Jagiellonię i Legię.
Nie zachwycam się 2 zespołami w fazie grupowej ale jesteśmy w tym miejscu że trzeba się cieszyć z tego co mamy , trochę punktów do rankingu dołożyły Śląsk i Wisła, a trzeba pamiętać że zespół z Krakowa to pierwszoligowiec i mam nadzieję że dużo czasu upłynie jak znowu po Puchar Polski sięgnie klub z zaplecza Ekstraklasy.