Napastnik opuści Ekstraklasę po zaledwie sezonie! Wróci do ojczyzny
Do Polski trafił jako jeden z najdroższych transferów w historii klubu. Wiemy już, że w przyszłym sezonie zagra na Półwyspie Iberyjskim. Sprawdź, o kim mowa!
Letnie okienko transferowe zapowiada się niezwykle ciekawie, jeśli chodzi o Koronę Kielce. Klub ze stolicy województwa świętokrzyskiego zszokował już piłkarską Polskę, ściągając do siebie Patrika Hellebranda, ale z uwagi na ambicje właściciela klubu, Łukasza Maciejczyka, mamy uzasadnione podstawy sądzić, że to jeszcze nie koniec głośnych ruchów ze strony Koroniarzy.
Wiele też działo i będzie się dziać w kontekście odejść z klubu. Oficjalnie pożegnano się już z bułgarskim duetem transferowych niewypałów, Wiktorem Popowem oraz Władimirem Nikołowem, mówi się także o odejściach piłkarzy takich jak Nikodem Niski czy Wojciech Kamiński. Na ostatniej prostej jest natomiast temat przenosin Pau Restydo GKS-u Katowice.
Jak na briefingu prasowym poinformował trener, Jacek Zieliński, szeregi żółto-czerwonych opuści Antonin, hiszpański skrzydłowy, który zasilił Koronę zeszłego lata. Trafi on do ojczyzny, a dokładniej do grającego na trzecim poziomie rozgrywkowym Herculesu Alicante, który wypożyczy go z Korony.
Antonin rozegrał w sezonie 2025-2026 31 spotkań w żółto-czerwonych barwach. Występy te okrasił zdobyciem 3 bramek oraz zanotowaniem jednej asysty. Podczas ubiegłej kampanii spędził na boisku 1741 minut.
Media: Z Lecha Poznań do Serie A! Ciekawy transfer na horyzoncie
Wygląda na to, że Lech Poznań straci jednego ze swoich młodych zawodników. Zgodnie z informacją znanego dziennikarza, jeden z nich prezeniesie się do Serie A.