Najnowsze
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
Dziadostwo, które nastało w Legii jest nie do zaaprobowania dla kibica tego Wielkiego Klubu. Chyba, że to ściema mająca na celu skruszenie Nsame i zgodę na jeszcze większą obniżkę. Rok temu podwyższono w Legii o 40% budżet płacowy dla pierwszej drużyny, teraz nie ma na jakąś zwykłą pensję.
Albo Legii nie zależy na J.P. Nsame bo ma na samo granie w Ekstraklasie i PP za wielu napastników?