Media: Widzew interesuje się albańskim skrzydłowym
Arber Hoxha już kilka miesięcy temu łączony był z przenosinami na Aleję Piłsudskiego. Chorwackie media sugerują, że temat powrócił.
Jak informuje witryna „24sata.hr”, 23-krotny reprezentant Albanii zamierza w letnim oknie transferowym opuścić Dinamo Zagrzeb. Faworytem do jego pozyskania ma być właśnie Widzew.
Łodzianie mieliby zapłacić za Hoxhę cztery–pięć milionów euro, co uczyniłoby go drugim najdroższym zawodnikiem w historii Ekstraklasy. Skrzydłowy miałby natomiast inkasować rocznie niecały milion euro.
W tym sezonie 27-latek wystąpił we wszystkich rozgrywkach w 42 spotkaniach, w których zdobył siedem goli i zanotował dziewięć asyst. Jego obecny kontrakt jest ważny do 30 czerwca 2029 roku. (FT)
Ktoś na głowę upadł