Przejdź do treści
May 25, 2024, London: London, England, 25th May 2024. Erik ten Hag manager of Manchester United waves to the fans during the The FA Cup match at Wembley Stadium, London. (Credit Image: � David Klein/CSM via ZUMA Press Wire) 
PILKA NOZNA PUCHAR ANGLII
FOT. ZUMA/newspix.pl / 400mm.pl
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Premier League

Manchester United zaskoczył. Erik Ten Hag pozostanie w klubie!

W ostatnich miesiącach dużo debatowało się w kontekście Erika Ten Haga i jego dalszej pracy na Old Trafford. Spekulowano, że szkoleniowiec wraz z końcem sezonu pożegna się z klubem, jednak według Anglików, Holender ma kontynuować swój projekt.

Maciej Łanczkowski

FOT. ZUMA/400mm.pl

To nie był dobry sezon dla Czerwonych Diabłów. Odległe miejsce w lidze na koniec zmagań sprawiło, że pozycja Erika Ten Haga wisiała na włosku. Manchester United zdobył jednak Puchar Anglii, co bardzo mocno wpłynęło na notowania Holendra.

1,92

Średnia punktów zdobytych przez Manchester United w 114 meczach pod wodzą Ten Haga

Angielskie media już jakiś czas temu podawały, że zdobyte trofeum bardzo mocno zmieniły nastawienie kibiców względem obecnego trenera. Zanim Czerwona Diabły pokonały lokalnego rywala w finale – Manchester City – większość osób niemal żądała zwolnienia Ten Haga. Teraz jednak coraz więcej fanów przyznaje, że chce, aby trener kontynuował swój projekt.

Według Sky Sport, tak właśnie będzie. Brytyjska stacja podała, że Erik Ten Hag pozostanie trenerem Manchesteru United i przynajmniej wypełni swój kontrakt, który wygasa w kolejnym sezonie.

Mało tego. Klub pracuje już nad tym, aby zaoferować nową umowę dla obecnego trenera.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024