Legia sięgnęła po złoty medal mistrzostw Polski do lat 17. Warszawiacy wygrali finałowy dwumecz ze Śląskiem Wrocław.
Pierwsze spotkanie, zakończone wynikiem 1:1, odbyło się we Wrocławiu. Rewanż został rozegrany w LTC, w Książenicach, gdzie Legia zwyciężyła 2:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.
Dla stołecznego klubu to pierwsze mistrzostwo kraju w tej kategorii wiekowej od 2019 roku.
W sezonie 2025/26 po złoto MP sięgnęła też Legia U-19.
1 Komentarz
najstarszy
najnowszyoceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Jarek
7 czerwca, 2026 13:22
Mówi się jakie wspaniałe Akademie mają Lech, Lubin, Pogoń, Jagiellonia, a Legia ……. słabo w tej dziedzinie. Fakty świadczą o czymś zupełnie innym.
U-15 wice, U-17, U-19 mistrzostwo. Problemem jest raczej umiejętne wprowadzanie młodych do pierwszej drużyny. Tu jest pole do poprawy i popisu
Nowe zasady sędziowskie w Ekstraklasie. Nowości z mundialu!
W Ekstraklasie szykują się zmiany przepisów, które mają upodobnić ligę do standardów znanych z największych turniejów, jak mistrzostwa świata. Co dokładnie się zmieni?
Media: Lech Poznań chce byłego gracza z Ekstraklasy!
Lech Poznań szykuje kadrę na zbliżającą się Ekstraklasę oraz walkę o puchary. Kolejorz może sięgnąć po zawodnika doskonale znanego w realiach naszej piłki.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.
Mówi się jakie wspaniałe Akademie mają Lech, Lubin, Pogoń, Jagiellonia, a Legia ……. słabo w tej dziedzinie. Fakty świadczą o czymś zupełnie innym.
U-15 wice, U-17, U-19 mistrzostwo. Problemem jest raczej umiejętne wprowadzanie młodych do pierwszej drużyny. Tu jest pole do poprawy i popisu