Kontuzja gwiazdy Lecha Poznań! Nie zagra do końca sezonu
Złe wieści dla fanów Lecha Poznań. Jedna z kluczowych postaci ich drużyny wypada z gry do końca bieżącej kampanii Ekstraklasy.
Pechowcem okazał się środkowy obrońca Antonio Milić. Stoper Dumy Wielkopolski podczas starcia z Arką Gdynia uszkodził mięsień przywodziciela przez co nie będzie do dyspozycji trenera Nielsa Frederiksena przez następne 4-6 tygodni.
Tym samym nie wystąpi w dwóch ostatnich ligowych konfrontacjach tego sezonu przeciwko Radomiakowi oraz Wiśle Płock. Kolejorz zdążył potwierdzić uraz swojego defensora w oficjalnym komunikacie.
– Antonio Milić nie zagra w dwóch ostatnich meczach tego sezonu. Obrońca Kolejorza podczas spotkania z Arką Gdynia uszkodził mięsień przywodziciela, a jego przerwa od gry potrwa od 4 do 6 tygodni. Toni, dużo zdrowia! – poinformowali mistrzowie Polski.
ℹ️ Antonio Milić nie zagra w dwóch ostatnich meczach tego sezonu. Obrońca Kolejorza podczas spotkania z Arką Gdynia uszkodził mięsień przywodziciela, a jego przerwa od gry potrwa od 4 do 6 tygodni. Toni, dużo zdrowia! ✊🏼
Biała Gwiazda pracuje nad wzmocnieniami po awansie do Ekstraklasy. Do drużyny Mariusza Jopa dołączyć może środkowy obrońca, który ostatnio występował w Belgii.
Media: Widzew wykupi Hellebranda? Nowe informacje ws. klauzuli odstępnego
Jeden z głównych architektów ostatnich sukcesów Górnika Zabrze, Patrik Hellebrand, znalazł się w orbicie zainteresowań Widzewa Łódź. W kontrakcie środkowego pomocnika zawarta jest atrakcyjna klauzula wykupu. Portal „Meczyki.pl” ujawnił konkretne informacje w tej sprawie.
Pomocnik Górnika na celowniku zagranicznych klubów. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu
Ubiegłego lata Górnik Zabrze zakontraktował Wiktora Nowaka, a następnie niemal od razu wysłał go na wypożyczenie do Wisły Płock. Z perspektywy rozwoju młodzieżowego reprezentanta Polski okazało się to bardzo dobrym rozwiązaniem.