Kolejne zmiany w pionie sportowym Radomiaka! Odejście potwierdzone
Antonio Ribeiro przestał pełnić funkcję dyrektora sportowego Radomiaka Radom. Jego wygasający kontrakt nie został przedłużony.
W Radomiu mimo dopiero początku przygotowań to dzieje się sporo. Pracę stracił Bruno Baltazar, a na jego miejsce przybył Tomasz Kaczmarek, który ostatnio swoją karierę kontynuował w Holandii. Teraz z klubem pożegnał się dyrektor sportowy.
Antonio Ribeiro w klubie pracował od marca 2025 roku. W tym czasie Warchoły kończyły sezony w Ekstraklasie na miejscach 12. (sezon 2024-2025) i 10. (sezon 2025-2026).
Wygląda na to, że nastanie nowy czas w ekipie ze stadionu przy ul. Struga. Przypomnijmy, że to właśnie Radomiak rozpocznie nowy sezon w PKO BP Ekstraklasie. Pierwszym rywalem ekipy Tomasza Kaczmarka będzie Wieczysta Kraków.
Z dniem 30 czerwca Antonio Ribeiro zakończy pracę na stanowisku Dyrektora Sportowego Radomiaka Radom. Wraz z końcem czerwca wygaśnie jego kontrakt z Klubem.
Antonio, dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm oraz wkład w rozwój Radomiaka Radom. Życzymy powodzenia i wielu… pic.twitter.com/bhCF1e5WwU
Papszun jasno o sytuacji Legii. „Potrzebujemy wzmocnień”
Szkoleniowiec warszawskiej Legii jest świadom, że zespół potrzebuje nowych zawodników. Marek Papszun na spotkaniu z mediami bił na alarm, twierdząc, że transfery na kolejny sezon są niezbędne.
Media: Bereszyński zbliża się do Ekstraklasy! Negocjacje już trwają!
Bartosz Bereszyński lada dzień stanie się wolnym zawodnikiem. Niewykluczone, że wróci do Ekstraklasy. Jeden z rodzimych klubów już podjął z nim rozmowy!